,,Dzień babci i dziadka”

    ,,Dzień babci i dziadka”

      21 i 22 stycznia obchodzimy dzień babci i dziadka. Są to bardzo ważne osoby w naszym życiu, które od najmłodszych lat wspierają nas w dorastaniu i które są dla nas przykładem i autorytetem. Powinniśmy zatem w tych wyjątkowych dniach pamiętać o nich oraz złożyć im, jak najlepsze życzenia.

       Babci i dziadkowi zawdzięczamy naprawdę bardzo wiele. To oni byli przy nas zawsze, kiedy nasi rodzice ciężko pracowali. To oni zajmowali nam czas, odbierali ze szkoły i słuchali naszych opowieści. Nasze babcie, jak to babcie zawsze dbały i dbają o to, by nasze brzuchy nie były puste. Dziadkowie dzielnie wspierali i wspierają nas w naszych krokach, chętnie słuchając naszych problemów. Są dla nas jak drudzy rodzice, a często ich zastępują. Powinniśmy pamiętać o nich zawsze, nie tylko w dniu ich święta, ale także każdego dnia. W codziennym pośpiechu zapominamy o takich prostych gestach, jak chociażby odwiedziny, przytulenie, rozmowa, czy obecność. Dorastamy, zmieniamy się, idziemy swoją drogą, ale nasi dziadkowie zawsze pozostaną ważnymi osobami w naszym życiu i to się nie zmieni. Kiedyś odejdą, a my będziemy żałować tego, że nie poświęciliśmy im tej uwagi, którą oni kiedyś poświęcali nam.

Dlatego chciałam życzyć wszystkim BABCIOM i DZIADKOM:

Przede wszystkim dużo zdrówka, pociechy ze swoich wnucząt, siły by móc zajmować się kolejnymi! ☺ Radości z czasu spędzonego z bliskimi, rodzinnego ciepła, spokoju i oczywiście 100 lat życia ☺

       Oddajmy w ten dzień dużo ciepła naszym kochanym staruszkom, aby zawsze tak dzielnie stali za nami i wspierali w tych ważnych krokach, jakim jest dorastanie.

grandma-1185687_1920

Lena Ciepielak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s