,,Armagedon- Eks!”

  ,,Armagedon- Eks!”

 

       Nie od dziś wiadomo, że życie potrafi płatać figle. Tfu! Nie życie, a ludzie, którzy w nim są lub mają zamiar w nie wkroczyć. I właśnie dzisiaj przerobimy ten temat.

nakob2

 

      Wyobraźmy sobie, że mamy poukładane życie – własny dom, samochód, pracę, rodzinę, aż nagle to wszystko staje pod znakiem zapytania. A dlaczego? Otóż ,,wpakowuje” się do niego intruz niczym bomba atomowa, siejąc dookoła Armagedon. Kim może być ów ,,niewiadomy”? Nikim innym jak Eks! Nagle powracają do Ciebie setki, ba, pierdyliard wspomnień. Maszyna losująca została odblokowana. ,,Insekt” czaruje, kokietuje, zachęca. Racjonalne myślenie się wyłącza. A ten ,,Armagedon” sieje spustoszenie. Zbiera żniwa, bo zaczyna Nas wszystko denerwować – obecny partner, obsrane dzieci, wieczny bałagan, seks czy upierdliwy seks. Zatracamy się zupełnie w innym wymiarze, zapominając o sprawach naprawdę ważnych. No bo jak to tak można przejść obojętnie koło ,,uroczych” słówek byłego/byłej, wspomnień namiętnie wyświetlanych w głowie, niczym kadry scen z ,,Greya”? Ciągnie Nas do niespełnionych marzeń, uczuć, namiętności. Obecny związek staje się ,,cierpki”, a to za sprawą Naszej głupoty. A jakże! Głupota nie zna granic. Do cholery! Mamy do wyboru – ciepło domowe, troskę, szacunek, a niepewność, przelotną namiętność, kupę problemów, rozczarowań, to co wybierzemy? Czy mamy siłę i życie na ogarniający i niszczący ,,Armagedon”? Nie pozwalajmy na takie sytuacje. Owszem, jeśli w Waszym związku coś się psuje, warto najpierw to próbować naprawić , a dopiero potem decydować się na drastyczne zmiany. Jednak pamiętajmy, eks zawsze pojawia się w jednym celu – zasiać zamęt, niepewność, licząc przy tym na dobry seks, a potem ulotnić się. Konsekwencje spadną tylko na Nas. Czy, aby na pewno ta gra jest warta świeczki? Przerabiałam ten temat. To nic dobrego. Niszczy emocje, ,,ryje” psychikę. Dziś jawnie przyznaje –  jeśli pojawiłby się znów taki ,,ktoś”, nie zrobiłabym nic innego, jak skopała dupę takiemu delikwentowi! A gdybym była facetem, to taką ,,kwokę”, wytargała bym za ,,piórka”. PANI/ PANIE EKS, DO CIEBIE KIERUJĘ TE SŁOWA – NIE TYKAJ TEGO, CO NIE TWOJE! Koniec. Kropka. Jeśli masz problem z zaspokojeniem ,,,potrzeb”- zarejestruj się na jakimś gównianym portalu i znajdź sobie jelenia/ łanię. A tak poza tym- BUJAJ SIĘ!

 

       Polecam Wam uodpornić się na takie ekscesy oraz nieproszonych  „gości”. Chcecie ryzykować to, co macie najlepsze? W imię czego? Seksu? Jeśli tak, to Wasz zmysł rozpoznawania najważniejszych rzeczy, leży i kwiczy. Bezwzględnie! A skoro już tak bardzo chcecie tego ,,Armagedonu” w swoim życiu – proszę bardzo! Niech Was rozsadzi, wyniszczy wszystko! Tylko potem nie płaczcie, nie jęczcie. To tylko Wasza głupota. To tylko Wy, nikt inny, do tego doprowadzi. Mogłabym pisać na ten temat eseje, ale po co? Sami zdecydujecie o sobie. Jedno Wam powiem – jeżeli ,,Armagedon-Eks” nadciąga, to czeka Was istna ZAGŁADA.                                   

                                                                                       Joanna Szac

 

Reklamy

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s