„Targi i szkolenia z branży kosmetycznej”

 

Pierwsza połowa roku niewątpliwie sprzyja fanom warsztatów i targów. W całym kraju regularnie będą odbywać się imprezy okolicznościowe dotyczące różnych dziedzin. Trudno jednak nie zwrócić uwagi na to, że zdecydowanie większa uwaga skupia się na strefie beauty i wellness oraz tak modnego w ostatnim czasie eko. Takie wydarzenia są świetną okazją nie tylko do spędzenia wolnego czasu, ale i poszerzenia swojej wiedzy z danej branży.

makeup-brush-1768790_640

Beauty/wellness/eko

 

Beauty Forum – 20. edycja targów kosmetycznych skierowanych głównie do profesjonalistów. Podczas ich trwania firmy kosmetyczne prezentują m.in nowości i zabiegi wchodzące na rynek. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 marca w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie

 

The Makeup Day Poland 2017 – druga już edycja przedsięwzięcia przygotowanego dla miłośników makijażu. Warto wybrać się na targi, gdyż z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący w specjalności kosmetycznej, jak i fachowcy. Podczas dwudniowej imprezy będzie okazja posłuchać rad 21 wybitnych wizażystów ze świata lub wziąć udział w interesujących szkoleniach. Dodatkowo w tym roku pojawi się strefa marek, strefa retuszu oraz scena charakteryzacji. Wydarzenie jest organizowane podczas targów Beauty Forum.

 

EKOtyki – targi kosmetyków naturalnych, w ramach których zaprezentowane zostaną najciekawsze dostępne na polskim rynku kosmetyki ekologiczne, wegańskie lub stworzone z wykorzystaniem naturalnych surowców. Lokalizacja: Kraków Forum Przestrzenne, 11.03.2017r.

 

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE – 35. edycja wydarzenia, podczas którego nie zabraknie firm, które zaprezentują innowacyjne zabiegi oraz nowości kosmetyczne. Sercem kongresu jest Kraków, Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe  EXPO. Event odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia.

 

The STUFF – impreza niecodzienna, bo stworzona i opracowana z myślą o męskim gronie, chociaż kobiety również są na niej mile widziane. Wydarzenie ma być podróżą do męskiego świata, zaczynając od hobby oraz nowinek niezbędnych naszym panom, a na pielęgnacji kończąc. Miejsce: Warszawa, Babka do wynajęcia – 9 kwietnia.

 

Ekocuda – druga już edycja targów kosmetycznych skupiających w jednym miejscu wystawców z całego kraju oraz fanów kosmetyków naturalnych. W trakcie imprezy możliwe będzie zapoznanie się z najnowszą ofertą, wchodzącą na polski rynek oraz udział w warsztatach dotyczących zarówno urody jak i zdrowia. Lokalizacja: Warszawa; Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy; 22-23 kwietnia.

 

VI Edukacyjny Kongres Kosmetyczny – wydarzenie skierowane do przede wszystkim profesjonalistów, podczas którego poruszane będą tematy m.in  z dziedziny medycyny estetycznej, ślubnych trendów w makijażu i stylizacji oraz wiele innych. Organizatorzy przewidują również konkursy dla uczestników. Lokalizacja: Warszawa; Ambasada Kosmetyczna, 23 kwietnia.

 

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Beauty Days – druga edycja targów skierowana przede wszystkim do specjalistów i fanów branży beauty i fryzjerskiej. Imprezie będą towarzyszyły mistrzostwa, warsztaty i pokazy. Udział zgłosiło już ponad 250 wystawców z kraju i świata. Lokalizacja: Nadarzyn, 19-21 maja.

 

Warsztaty z Naturalnie Naturalni „Stwórz swój własny kosmetyk naturalny” –  podczas ich trwania zaprezentowane będą sposoby tworzenia kremów oraz mydeł, które po wykonaniu uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą do domów. Ilość miejsc ograniczona. Warszawa – Hala Sportowa Warszawianka, 27-28 maja.

 

Bierzecie udział w podobnych wydarzeniach? A może wybieracie się na któreś z tych wspomnianych przez mnie?

Mariola Mazur

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s