,, Dzień pozdrawiania blondynek ”

 

 

    Blondynki- każdy zapewne ma je w swoich kręgach. To wspaniałe kobiety, jak wszystkie pozostałe. 26 luty to ich prywatne, małe święto, tuż obok światowego dnia spania w miejscach publicznych.

                                                     1298717480_by_kind14_600

                                                 źródło: http://demotywatory.pl/2772206/26-lutego-%E2%80%93-Dzien-Pozdrawiania-Blondynek

 

      Swoją sławę zawdzięczają żartom na ich temat. Bez końca o nich dowcipkujemy, ale ileż można? Na dobrą sprawę, stanowią większość populacji wśród kobiet. Dla mężczyzn są bardziej pociągające, interesujące. W kawałach postrzegane są jako osoby głupie, niespełne rozumu, ale czy tak naprawdę jest? Nie każda blondynka słucha Bajora z głową w kałuży czy odgrzewa mleko z cyckami w piekarniku. Jest bardzo dużo wykształconych, inteligentnych kobiet o tym kolorze włosów. Nie ma co wrzucać je wszystkie, do jednego worka.

 

     Tak więc, kochane blondynki! Nie ważne czy jesteście naturalne czy farbowane! Nie istotny jest fakt, iż ludzie o Was ciągle żartują! Każda z Was jest na swój sposób wyjątkowa! Niezależnie od wyglądu, charakteru czy sposoby bycia. A Ty, drogi czytelniku przechodząc koło ów kobiety, pięknie się uśmiechnij i pozdrów ją. Od siebie, ode mnie, od wszystkich. Niech niewiasta poczuje się wyjątkowo!

 

    Blondyneczki! Cała ekipa redakcji portalu ,,Warto wiedzieć więcej” serdecznie Was pozdrawia, ściska i całuje! Uszy i cycki do przodu.

 

                                                 Joanna Szac

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s