,,8 marca – dzień kobiet ”

                               

   Każda z nas pragnie być doceniona, zauważona i kochana. Jesteśmy na co dzień matkami, żonami, a także bizneswoman. W codziennym pośpiechu, monotonii często nasze zmagania, trudny są nie doceniane, nie zawsze możemy usłyszeć miłe słowo. Dlatego drogie Panie, 8 marca to nasz dzień i powinnyśmy go celebrować!

woman-591576_1920

    W domu – przykładna żona, kochająca matka, dbająca o dobro swojej rodziny, trzymająca ją w całości. W pracy – kobieta z zasadami, rzetelna pracownica, wywiązująca się ze swoich obowiązków. Lecz gdzie w tym wszystkim czas dla nas samych? No właśnie. Nie mamy go. Ucieka nam pomiędzy rzeczami, które „musimy”, a które „powinnyśmy”. To święto ma na celu przypomnieć naszym mężczyznom, że my też tu jesteśmy i jak każda pragniemy tej uwagi, adoracji i uczucia. Kwiaty, miły gest, kolacja we dwoje, to tak niewiele by umilić nam czas i nasze święto. Chcemy wiedzieć, że o nas również się pamięta. Oczywiście nie rozpieszczajcie swoich kobiet tylko raz do roku drodzy Panowie! Uczucia możecie okazywać  cały czas, a 8 marca ma tylko przypominać o tym, że jesteśmy pięknym stworzeniem samego Pana Boga. Zasługujemy na chwilę relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków.

    Drogie Panie!

   Już dziś w nasze święto życzę wam radości z życia, spełnienia, siły i wiary w siebie. Abyście każdego dnia z pięknym uśmiechem witały poranek i dumnie kroczyły po ulicach. Nie dajcie się złamać, bądźcie dzielne. I co najważniejsze moje drogie, dużo miłości!

Wszystkiego Najlepszego kochane!

Lena Ciepielak

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s