O portalu

Warto Wiedzieć Więcej

Na polskim rynku istnieje wiele różnorodnych blogów czy portali – począwszy od naukowych a kończąc na plotkarskich. Każdy szuka przebicia, sposobu na zapamiętanie stosując przeróżne chwyty – niekoniecznie są one fair. My skupiamy się na wiedzy oraz na Was.

“Warto Wiedzieć Więcej” to miejsce stworzone przez różnych ludzi, o różnych poglądach, pasjach, którym przyświeca jeden cel- chęć rozwoju, dzielenia się z innymi ciekawością, wrażliwością. Nasz portal nie zagwarantuje Ci codziennej dawki plotek czy nowinek technologicznych. My koncentrujemy się na przekazaniu Wam ciekawych informacji pisanych prostym, “ludzkim” językiem. Jak sama nazwa wskazuje będzie na Was czekać wiedza powiększona o dodatkowe ciekawe informacje, które wyjdą poza podstawowy zakres. Chcemy pokazać wszystkim inne spojrzenie na wiele spraw, a jednocześnie zaprosić do wspólnej dyskusji. Będziemy poruszać sprawy życia codziennego, nie zabraknie również sztuki, literatury, emocji a także uwielbianych przez wielu podróży. Każdy z Was będzie mógł wypowiedzieć się obiektywnie na dany temat, podsunąć Nam różnorodne pomysły.

Portal “Warto Wiedzieć Więcej”  wprowadzi czytelników  w swój świat- zwariowany, radosny, ale również “częstujący” rozwagą, inteligencją i twórczością. Nie chcemy zostać zapamiętani jako kolejna witryna, powielająca inne, nie mająca własnego “ja”. Dlatego ramię w ramię z Wami chcemy ukształtować to miejsce.

              

             Otwórzmy się na “nieznane” i stwórzmy razem coś niepowtarzalnego!

                                            Redakcja portalu “Warto Wiedzieć Więcej”

Reklamy