Redakcja

Redaktor Naczelna:

Lena Ciepielak

Studentka Architektury Informacji na Uniwersytecie Pedagogicznym. Redaktorka w czasopiśmie  „Może coś więcej”. Interesuje się dziennikarstwem, grafiką i fotografią. Prowadzi swojego osobistego bloga oraz fan page „Rebelowa blog”. Autorka kilku powieści na serwisie Wattpad.

Korekta:

Klaudia Ciepielak-Kantorowicz

 Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania mediami i kulturą. Ukończyła dwuletni kurs Akademii Polskiego Filmu. Pasjonatka szeroko rozumianego pojęcia kultury. Zajmuje się zarówno tematyką dziedzictwa kulturowego, podejmując współpracę z różnymi krakowskimi instytucjami kultury, jak również intensywnie działa w sektorze marketingu i social media. Na co dzień zajmuje się pisaniem artykułów, robieniem korekty merytorycznej różnorodnych tekstów i publikacji. Uwielbia pisać, tworzyć, czytać wszelką literaturę, amatorsko fotografuje, interesuje się zdrowym trybem życia, pisze wiersze, uczy innych i prowadzi bloga. Pogłębiając i systematyzując na co dzień teorię z wybranych dziedzin, kieruje się powiedzeniem Leonarda da Vinci „Ludzie z natury dobrzy pragną wiedzy”.

Joanna Szac

Redakcja:

Jola Malaga

Ukończyła Szkołę Policealną CANOVA w Krakowie na kierunku Florystyka. Kwiaty to całe jej życie, od zawsze ją interesowały. W wolnych chwilach plecie wianki, wykonuje bukiety, pisze artykuły. Uwielbia dobrą komedię i książkę. Pozytywnie zakręcona, swoim uśmiechem zaraziła już niejednego smutasa 🙂 Dumna właścicielka suni Mamby i pięknych tatuaży.

Anna Heben

Studentka polonistyki. Miłośniczka kawy. Lubi sport, kocha góry i wspinaczkę. Marzy o wyjeździe w Himalaje i chciałaby zwiedzić cały świat.

Paulina Rychter

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Politechnice Koszalińskiej. Autorka bloga Włosy Takie Szalone. Uwielbia czytać książka, zwłaszcza kryminały. Specjalizuje się w artykułach o urodzie i literaturze.

Paulina Jedlińska

Marzycielka z wielką wyobraźnią. Póki co kończy liceum na profilu humanistycznym. Jej pasją jest pisanie własnych opowiadań oraz bloga do którego link macie tutaj: http://crazyphotonature.blogspot.com/
Interesuje się fotografią i modelingiem. W wolnych chwilach czyta romanse, fantasy, aż po kryminały. Jej marzeniem jest podróż stopem po stolicach krajów europejskich.

Mariola Mazur

Andrzej Łacek

Magdalena Pająk

 

Współpraca:

Kornel Tomicki

Trener zgłębiający tajniki relacji damsko- męskich od 2012 roku. Pasjonat praktycznej psychologii. Pomaga budować świadome relacje, rozwiązując przypadki osób, które się do niego zwracają. Autor ebooka „Generator Atrakcyjności”
http://www.badzjeszczelepszy.pl/

 

Reklamy