Redakcja

Redaktor Naczelna:

Lena Ciepielak

Absolwenta Architektury Informacji, Studentka studiów magisterskich Zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe na Uniwersytecie Pedagogicznym. Interesuje się dziennikarstwem, grafiką i fotografią. Prowadzi swojego osobistego bloga oraz fan page „Takie życiowe”. Autorka kilku powieści na serwisie Wattpad.

Zastępca naczelnej:

Klaudia Ciepielak-Kantorowicz

 Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania mediami i kulturą. Ukończyła dwuletni kurs Akademii Polskiego Filmu. Pasjonatka szeroko rozumianego pojęcia kultury. Zajmuje się zarówno tematyką dziedzictwa kulturowego, podejmując współpracę z różnymi krakowskimi instytucjami kultury, jak również intensywnie działa w sektorze marketingu i social media. Na co dzień zajmuje się pisaniem artykułów, robieniem korekty merytorycznej różnorodnych tekstów i publikacji. Uwielbia pisać, tworzyć, czytać wszelką literaturę, amatorsko fotografuje, interesuje się zdrowym trybem życia, pisze wiersze, uczy innych i prowadzi bloga. Pogłębiając i systematyzując na co dzień teorię z wybranych dziedzin, kieruje się powiedzeniem Leonarda da Vinci „Ludzie z natury dobrzy pragną wiedzy”.

Redakcja:

Zuzanna Cholewa 

Studentka Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od
małego jej największym hobby jest fotografia uliczna. Jest autorką bloga
zuzannacholewa.blogspot.com, mocno związanego z jej codziennymi przemyśleniami.
Zainteresowana głównie tematyką psychologii par oraz wszelkich podstaw tworzenia relacji
międzyludzkich. Jej największym marzeniem jest napisanie własnej książki.

 

Agata Ciompała

Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia zwiedzać Europę
samochodem, marzy o podróży do USA. Interesuje się szeroko pojętą kulturą (filmem,
literaturą, muzyką) oraz sportem i tańcem. Jej życiową pasją jest pisanie.

Paulina Dudek

Uczennica technikum żywienia. Uwielbiająca mówić o zdrowym stylu życia, książkach i filmach. Pozytywna dusza. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.  Uwielbia spacery i długie rozmowy.  Prowadzi bloga tornadomysli.blogspot.com

Martyna Ostrowska

Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dużo czyta (głównie o himalaizmie i sportach drużynowych), sporo pisze (także wiersze) i kibicuje! Oprócz tego angażuje się jako wolontariusz w Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości.

Paulina Rychter

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Politechnice Koszalińskiej. Autorka bloga Włosy Takie Szalone. Uwielbia czytać książka, zwłaszcza kryminały. Specjalizuje się w artykułach o urodzie i literaturze.

Paulina Jedlińska

Marzycielka z wielką wyobraźnią. Póki co kończy liceum na profilu humanistycznym. Jej pasją jest pisanie własnych opowiadań oraz bloga do którego link macie tutaj: http://crazyphotonature.blogspot.com/
Interesuje się fotografią i modelingiem. W wolnych chwilach czyta romanse, fantasy, aż po kryminały. Jej marzeniem jest podróż stopem po stolicach krajów europejskich.

 

Magdalena Pająk

Żona, mama, nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Terapeuta pedagogiczny, biolog. Zadowolona z życia, pełna pasji i pomysłów optymistka. Autorka bloga notatki365.blogspot.com

 

Reklamy